Jak Mordujemy Wlasne Dzieci (Paperback)

Jak Mordujemy Wlasne Dzieci By Reymani Mmr (Editor), Tomasz Gralak Cover Image

Jak Mordujemy Wlasne Dzieci (Paperback)

$12.99


Available to order! Usually Ships to Store in 3-5 Days.
(This book is not returnable.)

Rozw j emocjonalny, intelektualny oraz fizyczny naszych dzieci powinien dla nas byc zawsze na pierwszym miejscu. Czy tak się dzieje? Polskie dzieci i mlodzież są w grupie ludzi, kt rzy znajdują się w wielkim niebezpieczeństwie. Polska to kraj, kt ry przoduje w liczbie, samob jstw, samookaleczeń, depresji, agresji czy otylości, a wszystkie te patologie dotyczą mlodego pokolenia. Mamy rodzic w, opiekun w, szkoly, instytucje pozarządowe, prawo i wiele innych możliwości, aby dbac i walczyc o przyszlośc mlodego pokolenia. Dlaczego mając tyle możliwości tak sprawnie i bezrefleksyjnie mordujemy wlasne dzieci? By odpowiedziec na to pytanie powinniśmy miec otwarte umysly, powinniśmy wykazac się krytycyzmem oraz refleksją i zdac sobie sprawę, że wszystko to, co dzieje się z naszymi dziecmi jest tylko i wylącznie wynikiem naszej pracy i zaangażowania. A obecna sytuacja naszych dzieci jest spuścizną naszego sposobu myślenia, dzialania, glupoty, chciwości, lenistwa, braku charakteru i egoizmu. Czy to nie czas, by to zmienic, by obnażyc faktyczne przyczyny wsp lczesnej patologii, kt rej bardzo często jesteśmy częścią? To pytanie, na kt re staram się odpowiedziec w mojej książce.

Ta książka to zbi r moich doświadczeń, gdzie jako trener spotykalem się z tysiącami mlodych ludzi. Nasze spotkania dotyczyly balansu emocjonalnego, rozwoju fizycznego, diety czy temat w w zakresie uzależnień. Informacje, kt re uzyskalem od mlodych ludzi, nauczycieli i rodzic w zmienily m j światopogląd i pozwolily na glęboką refleksję. Książka ta, to r wnież historia mojego przyrodniego syna, kt ry stal się moją wielką życiową inspiracją. Ponieważ gdy poznalem tego mlodego czlowieka to znajdowal się on w stanie glębokiego uzależnienia, kt re niszczylo jego fizycznośc, intelekt i emocje. Obecnie po dw ch latach wsp lnej pracy jestem dumny z tego, co razem osiągnęliśmy. Książka ta r wnież opiera się na fachowej wiedzy i publikacjach z obszaru psychologii spolecznej, negocjacji, wywierania wplywu, balansu emocjonalnego czy wiedzy na temat nawyk w i uzależnień. Szeroki wachlarz wiedzy, szokujące informacje, niewygodna prawda jak r wnież rady i sposoby radzenia sobie z trudnymi sytuacjami to wiedza, kt rą znajdziesz w tej książce.

Podobno największą sztuczką diabla bylo wm wienie ludziom, że nie istnieje. Kiedyś nie bylem w stanie zrozumiec znaczenia i ponadczasowości tych sl w. Tworząc książkę "Jak mordujemy wlasne dzieci", zrozumialem na nowo znaczenie tych sl w. A czym te slowa są dla Ciebie i jaki wplyw mają na Twoje życie a przede wszystkim na życie Twoich bliskich?

Z wyrazami szacunku Tomasz Gralak

Product Details ISBN: 9788396036858
ISBN-10: 8396036853
Publisher: Polona
Publication Date: September 7th, 2023
Pages: 172
Language: Polish